آرشيو تازه ها New Page 1
大家都知道酒酿蛋是非常传统的美胸食品产后丰胸产品,醪糟也叫酒酿,是由糯米或者大米经过酵母发酵而制成的一种风味食品,其产热量高,富含碳水化合物丰胸产品燕窝酒酿蛋、蛋白质、b族维生素、矿物质等,这些都是人体不可缺少的营养成分酒酿蛋丰胸方法。其中酒酿中含的醣化酵素,能促进乳房的二次发育,具有美胸的作用燕窝酒酿蛋丰胸


ساير

 


 

 

 

SAKHA RAVESH CO.

 ا مروز

 چهارشنبه  1  بهمن  1399  2021  Jan.  20   Wendesday ToDay
صفحه اصلی  مقالات نکته هادايره المعارف خودآموزها | تازه ها | خود آزمون ها

آرشيو تازه ها :

کتابخانه توابع برنامه New Page 1 صفحه اصلی اخبار سايت و آرشيو خبر
تعداد   143  خبر وجود داشته و در 15 صفحه نمايش داده می شود .   صفحه جاری :   6

ارائه سرويس جديد جستجوی کالا توسط گوگل [تاريخ :    11  فروردين    1383]
 گوگل معتبرترين موتورجستجو در اينترنت ،اخيرا" سرويس جديدی با نام Froogle را ارائه نموده است. سرويس فوق در حال حاضر به صورت آزمايشی راه اندازی وهدف آن ارائه نتايج جستجو در رابطه با محصولات مورد نظر کاربران می باشد.
( جزئيات بيشتر)

ارائه سرويس Wi-Fi توسط بوئينگ [تاريخ :    8  فروردين    1383]
 بوئينگ، سازنده هواپيماهای بزرگ (جمبوجت ) سرويس Wi – Fi را به منظور دستيابی به اينترنت در زمان پرواز، ارائه نموده است .شرکت های هواپيمائی متقاضی می توانند با نصب سرويس فوق ، امکان استفاده از اينترنت را در اختيار مسافران خود قرار دهند. سرويس فوق کهConnexion ناميده می شود تا اواخر ماه آينده ميلادی ، فعال می گردد.
( جزئيات بيشتر)

امکانات جديد ويندوز XP [تاريخ :    15  اسفند    1382]
 با ارائه Service Pack 2 ويندوز XP تا اواسط سال 2004 ، امکانات متعددی در جهت افزايش امنيت سيستم در اختيار کاربران قرار خواهد گرفت . يکی از مهمترين امکانات فوق ، دريافت و نصب اتوماتيک نرم افزارهای Patch می باشد.
( جزئيات بيشتر)

برنامه ريزی مايکروسافت برای توسعه امنيت اطلاعات [تاريخ :    11  اسفند    1382]
 شرکت مايکروسافت در کنفرانسRSA ، رئوس برنامه ها ودستاوردهای خود را در رابطه با بهبود وضعيت امنيت سيستم های کامپيوتری و برخورد با تهديدات ناشی از عملکرد کدهای مخرب اعلام نمود.
( جزئيات بيشتر)

آشنائی با مرکز تحقيقات شرکت مايکروسافت [تاريخ :    9  اسفند    1382]
 صنعت کامپيوتر در بيست و پنج سال گذشته شاهد تحولات گسترده ای بوده و عده ای بر اين اعتقاد هستند که تحولات بسيار مهمتری در راه است. حضور در عرصه رقابت جهانی بدون وجود مراکز تحقيقاتی پيشرفته برای هيچ سازمان و يا موسسه ای، امکان پذير نخواهد بود. بدون شک نقش مراکز تحقيقاتی در شرکت های عظيم نرم افزاری ، سخت افزاری ، فنآوری اطلاعات و ارتباطات بسيار مهم بوده و علل موفقيت اين نوع از شرکت ها را می بايست در پشتوانه عظيم مراکز تحقيقاتی آنان جستجو نمود.مايکروسافت يکی از شرکت های عظيم توليد کننده نرم فزار است که با ايجاد مراکز تحقيقاتی متعدد و سرمايه گذاری گسترده، توانسته است گام های مثبتی را در اين راستا بردارد.
( جزئيات بيشتر)

توسعه حفاظت نامه های الکترونيکی توسط مايکروسافت [تاريخ :    8  اسفند    1382]
 در کنفرانس RSA، شرکت مايکروسافت سرويس Microsoft Exchange Edge Services را در جهت بهبود وضعيت پروتکل SMTP معرفی و اعلام شده است که از سرويس فوق درسيستم ويندوزسرويس دهنده، استفاده خواهد شد.
( جزئيات بيشتر)

گردهمائی بزرگ امنيت اطلاعات RSA [تاريخ :    7  اسفند    1382]
 شرکت های فعال و کارشناسان امنيت اطلاعات در کنفرانس RSA سانفرانسيکو گرد هم آمده تا به بررسی آخرين وضعيت امنتيت اطلاعات پرداخته و آخرين دستاوردها و فنآوری های خود را در اين زمينه تشريح نمايند .
( جزئيات بيشتر)

برخی خصايص کرم MyDoom [تاريخ :    23  بهمن    1382]
 MyDoom جديدترين کرم منتشر شده بر روی اينترنت است که در مدت زمانی اندک توانسته است به سرعت منتشر و خرابی های گسترده ای را ايجاد نمايد.
( جزئيات بيشتر)

نصب سريع Patch ويندوز [تاريخ :    22  بهمن    1382]
 پس از اعلام شرکت مايکروسافت در زمينه وجود يک نقص امنيتی مهم در نسخه های ويندوز ، Patch مربوطه توسط اين شرکت آماده شده است و کاربرانی که از نسخه های ويندوز NT ، 2000 ، XP و يا  Server 2003 استفاده می کنند ، می بايست سريعا" اقدام به دريافت اين Patch از سايت مايکروسافت و نصب آن بر روی سيستم خود نمايند
( جزئيات بيشتر)

ضعف امنيتی مهم در نسخه های ويندوز [تاريخ :    22  بهمن    1382]
 شرکت مايکروسافت در آخرين خبرنامه امنيتی ، اعلام نموده است که اکثر نسخه های سيستم عامل ويندوز دارای يک اشکال امنيتی مهم و حياتی بوده و کاربران ويندوز می بايست سريعا" نسبت به نصب patch مربوطه اقدام نمايند.
( جزئيات بيشتر)

صفحه :   <<  بعدی     15   14   13   12   11   10   9   8   7  6  5   4   3   2   1     قبلی  >>  

   
   
   
   


جستجو

مقالات                 
دايره المعارف       
دوره های آموزشی


 

 

صفحه اصلی اخبار سايت مشاهده اوليه اخبار New Page 1

 

 تهيه شده در شرکت سخا روش -  1382