ساير

 


 

 

 

SAKHA RAVESH CO.

 ا مروز

 سه شنبه  26  شهريور  1398  2019  Sep.  17   Tuesday ToDay
صفحه اصلی  مقالات نکته هادايره المعارف خودآموزها | تازه ها خود آزمون ها

جزئيات خبر :

  کتابخانه توابع برنامه New Page 1 مشاهده جزئيات اخبار
 استفاده از XmlSpy در ويژوال استوديو دات نت       [  تاريخ :   5  دی   1382   ]

XmlSpy ، يکی از قدرتمندترين ويرايشگرهای XML ارائه شده توسط شرکت Altova می باشد . با استفاده از نرم افزار فوق ، امکان انجام عمليات متفاوتی نظير : ويرايش  اسناد XML ، طراحی و معتبرسازی Schema ، اشکال زدائی و ويرايش اسناد XSLT  ، قابليت های WSDL/SOAP ،  فراهم می گردد . اغلب استفاده کنندگان ويژوال استوديو دات نت ، همواره اين آرزو را داشتند که بتوانند از توانائی XmlSpy در پروژه های ويژوال استوديو دات نت استفاده نمايند . خوشبختانه ، اين قابليت در نسخه 2004 نرم افزار XmlSpy فراهم شده و می توان از پتانسيل های آن،مستقيما" در ويژوال استوديو دات نت ، استفاده نمود. قابليت استفاده از پتانسيل های XmlSpy بهمراه ويژوال استوديو دات نت ، موفقيتی بزرگ برای تمامی پياده کنندگان سرويس های وب ، برنامه های دات نت و اسناد XML ، محسوب می گردد.
برای استفاده از پتانسيل فوق ، لازم است عمليات نصب در دو مرحله دنبال شود . دراولين مرحله، می بايست نرم افزار XmlSpy بر روی ماشين مورد نظر نصب گردد . در اين رابطه می توان نسخه Demo اين نرم افزار را از سايت Altova دريافت و نصب نمود . در دومين مرحله و پس از نصب XmlSpy 2004 ، می بايست يک پکيج جداگانه با نام " XmlSpy 2004 Integration for Visual Studio .NET" را نصب نمود . پکيج فوق را می توان بهمراه نسخه های 2002 و 2003 ويژوال استوديو ، استفاده نمود .
پس از نصب پکيج فوق ، امکان دستيابی به منوهای XmlSpy 2004  از طريق VS.NET فراهم می گردد . قابليت فوق ، ابزاری قدرتمند بمنظور پياده سازی برنامه های دات نت است  که از تکنولوژی های متفاوت XML استفاده می نمايند.

   
   
   

 

 

 

 

   
   
   
   
 
 جستجو

مقالات                 
دايره المعارف       
دوره های آموزشی


 

 

صفحه اصلی اخبار سايت مشاهده اوليه اخبار New Page 1

 

 تهيه شده در شرکت سخا روش -  1382