ساير

 


 

 

 

SAKHA RAVESH CO.

 ا مروز

 سه شنبه  26  شهريور  1398  2019  Sep.  17   Tuesday ToDay
صفحه اصلی  مقالات نکته هادايره المعارف خودآموزها | تازه ها خود آزمون ها

جزئيات خبر :

  کتابخانه توابع برنامه New Page 1 مشاهده جزئيات اخبار
 توقف عرضه برخی از محصولات قديمی توسط مايکروسافت       [  تاريخ :   18  آذر   1382   ]

با توجه به توافق بعمل آمده  بين شرکت های مايکروسافت و سان ،  مايکروسافت تا پانزدهم دسامبر توزيع برخی از محصولات قديمی خود را بدليل اختلاف نظر بر روی جاوا متوقف و آنان را  از کانال توزيع خود حذف می نمايد . تمامی نسخه های ويندوز 98 ( بجزء نسخه Win98CE ) ، تمامی نسخه های آفيس 2000 ، نسخه Office XP Developer ، نسخه Windows NT 4.0 Terminal Server و نسخه SQL Server 7.0  از چرخه توزيع شرکت مايکروسافت حذف خواهندشد.
در تمامی نسخه های فوق ، يک نسخه از ماشين مجازی مايکروسافت ( MVM ) استفاده شده است که بر اساس توافق بعمل آمده با شرکت سان ، مايکروسافت  قادر به توزيع  آنان نمی باشد . جاوا يک زبان برنامه نويسی است که پياده کنندگان نرم افزار را قادر می سازد برنامه هائی را نوشته که بر روی هر کامپيوتر و صرفنظر از نوع سيستم عامل اجراء  گردند. ماشين مجازی مايکروسافت به کاربران امکان اجرای برنامه های جاوا را بر روی کامپيوترهای شخصی با سيستم عامل ويندوز ، می دهد .
تا پايان سال ميلادی ، شرکت مايکروسافت برخی از نسخه های خود را بدون استفاده از ماشين مجازی ، بهنگام نموده و اين محصولات را همچنان عرضه خواهد کرد. نسخه های متفاوت ويندوز NT 4.0  ( ايستگاه ، سرويس دهنده و Enterprise ) ، نسخهOffice XP Professional     ، نسخه Small Business Server 2000 ، نسخه ISA Server 2000 و نسخه Publisher 2002  از جمله محصولاتی می باشند که بهنگام خواهند شد .
سان ، مايکروسافت را متهم نموده است که نسخه ای از جاوا را بهمراه ماشين مجازی خود ارائه نموده است که با  نسخه جاوا مربوط به  شرکت سان سازگار نمی باشد. ادامه ...

   
   
   

 

 

 

 

   
   
   
   
 
 جستجو

مقالات                 
دايره المعارف       
دوره های آموزشی


 

 

صفحه اصلی اخبار سايت مشاهده اوليه اخبار New Page 1

 

 تهيه شده در شرکت سخا روش -  1382