ساير

 


 

 

 

SAKHA RAVESH CO.

 ا مروز

 سه شنبه  26  شهريور  1398  2019  Sep.  17   Tuesday ToDay
صفحه اصلی  مقالات نکته هادايره المعارف خودآموزها | تازه ها خود آزمون ها

جزئيات خبر :

  کتابخانه توابع برنامه New Page 1 مشاهده جزئيات اخبار
 سيستم عامل بعدی:ويندوز 2006؟       [  تاريخ :   18  آذر   1382   ]

نسخه بعدی ويندوز که Longhorn ناميده می شود ، دارای تغييرات عمده ای نسبت به نسخه های موجود می باشد . برخی از اين تغييرات عبارتند از : 
1 – تغييرات اساسی در اينترفيس نظير اضافه شدن يک SideBar
2 – تغيير در Windows Explorer .
برنامه فوق ، مسئوليت کنترل Desktop ، کامپيوتر و عمليات متفاوت مرتبط با فايل ها را برعهده دارد. اين برنامه ، اطلاعات بمراتب بيشتری را در ارتباط با فايل ها نسبت به ويندوز XP نمايش می دهد . با استفاده از لينک های جديد ارائه شده در پانل های Explorer ، کاربران امکان جستجو بر روی کليد واژه ها ، توضيحات ، گروه هائی از فايل ها ، داده همراه فايل و يا اشياء ذخيره شده بر روی ساير دستگاهها ، کامپيوترها و شبکه را دارا خواهند بود . امکانات فوق، متاثر از سيستم فايل جديد ويندوز با نام WinFS می باشد که امکان جستجو و بازيابی منابع را صرفنظر از محل استقرار فيزيکی و يا نوع آنها در اختيار کاربران قرار می دهد . برنامه Explorer ، بمنظور نمايش فايل ها و خصايص آنان از سيستم گرافيک جديد ارائه شده بهمراه Longhorn و با نام Avalon استفاده می نمايد .
3 - فايروال ارتباطی  اينترنت ( ICF ) بصورت پيش فرض فعال و با ارتقاء آن،  برنامه فوق از حالت يکطرفه خارج و عملا" جريان ورود و خروج اطلاعات ، بمنظور مقابله با تهديدات کنترل می گردد.
4 – برنامه مرورگر اينترنت ، شامل امکانات متعددی،  بمنظور مديريت Download ، ابزارهای لازم بمنظور پاک نمودن تمامی Cache ، کوکی ، history و اطلاعات شخصی شده است .
ادامه

   
   
   

 

 

 

 

   
   
   
   
 
 جستجو

مقالات                 
دايره المعارف       
دوره های آموزشی


 

 

صفحه اصلی اخبار سايت مشاهده اوليه اخبار New Page 1

 

 تهيه شده در شرکت سخا روش -  1382