آرشيو تازه ها New Page 1
大家都知道酒酿蛋是非常传统的美胸食品产后丰胸产品,醪糟也叫酒酿,是由糯米或者大米经过酵母发酵而制成的一种风味食品,其产热量高,富含碳水化合物丰胸产品燕窝酒酿蛋、蛋白质、b族维生素、矿物质等,这些都是人体不可缺少的营养成分酒酿蛋丰胸方法。其中酒酿中含的醣化酵素,能促进乳房的二次发育,具有美胸的作用燕窝酒酿蛋丰胸


ساير

 


 

 

 

SAKHA RAVESH CO.

 ا مروز

 پنجشنبه  9  تير  1401  2022  Jun.  30   Thursday ToDay
صفحه اصلی  مقالات نکته هادايره المعارف خودآموزها | تازه ها | خود آزمون ها

آرشيو تازه ها :

کتابخانه توابع برنامه New Page 1 صفحه اصلی اخبار سايت و آرشيو خبر
تعداد   143  خبر وجود داشته و در 15 صفحه نمايش داده می شود .   صفحه جاری :   7

همکاری مايکروسافت و UNDP برای آموزش در افغانستان [تاريخ :    4  بهمن    1382]
 شرکت مايکروسافت به منظور همکاری و مشارکت در يک پروژه آموزش کامپيوتر که توسط دفتر توسعه سازمان ملل برنامه ريزی شده است ، يک ميليارد دلار سرمايه گذاری می نمايد .
( جزئيات بيشتر)

وظايف گروه IT شرکت مايکروسافت [تاريخ :    28  دی    1382]
 گروه IT شرکت مايکروسافت يکی از مهمترين گروه های اين مجموعه بوده که دارای جايگاهی استراتژيک در جهت نيل به اهداف مشخص شده در مايکروسافت است .
( جزئيات بيشتر)

ارتباط ويندوز با يونيکس و لينوکس [تاريخ :    27  دی    1382]
 شرکت مايکروسافت ، اخيرا" نسخه جديد Service for Unix )SFU) ، را ارائه نموده است . SFU ، مجموعه ای از ابزارهای لازم به منظور ارتباط  بين ويندوز با يونيکس و يا لينوکس را  ارائه می نمايد.
( جزئيات بيشتر)

معرفی يک سايت موفق [تاريخ :    27  دی    1382]
 سايت www.4guysfromrolla.com  برای تمامی استفاده کنندگان ASP ( کلاسيک و دات نت ) يک نام آشنا است و همواره از آن به عنوان يکی از منابع ارزشمند اطلاعاتی در اينترنت ، نام برده می شود. اين سايت در سال 1998 و به همت و همکاری چهار نفر ايجاد شده است. يکی از موسسين، اين سايت Scott Mitchell می باشد که تلاش وی در جهت تاليف کتاب ، ارائه مقالات متنوع ، مديريت همزمان چندين سايت ، تدريس دوره های آموزشی متعدد و برگزاری سمينارهای گوناگون ، تحسين برانگيز است
( جزئيات بيشتر)

بهبود وضعيت امنيتی در محصولات مايکروسافت [تاريخ :    27  دی    1382]
 دو سال پس از اينکه بيل گيتس ، سياست های جديد اين شرکت در رابطه با بهبود وضعيت امنيتی در محصولات مايکروسافت را اعلام نمود، پيشرفت هائی در اين زمينه با توجه به اظهار نظر مشتريان اين شرکت ، ايجاد شده است .به عقيده کارشناسان امنيتی می بايست تلاش های گسترده تری در اين رابطه انجام شود.
( جزئيات بيشتر)

ارائه استاندارد جديد وب موبايل توسط کنسرسيوم وب [تاريخ :    27  دی    1382]
 امروزه کاربران اينترنت علاوه بر استفاده از کامپيوتر به منظور استفاده از وب ، از مجموعه ای گسترده از دستگاههای بدون کابل نظير موبايل و PDA استفاده می نمايند. پس از ارائه محتوی وب برای اين نوع از دستگاه ها، امکان نمايش آنان بر روی نمايشگرهای کوچکتر، فراهم می گردد. کنسرسيوم وب ، اخيرا" يک استاندارد وب موبايل را ارائه نموده است که امکان استفاده مطلوبتر دستگاههای handheld را از وب ، فراهم می نمايد
( جزئيات بيشتر)

استفاده از XmlSpy در ويژوال استوديو دات نت [تاريخ :    5  دی    1382]
 XmlSpy ،  محصول شرکت Altova و از قويترين ويرايشگرهای XML ارائه شده در ساليان  اخير است . با امکاناتی که اخيرا" در نسخه 2004 آن ارائه شده است، می توان از پتانسيل های آن مستقيما" در ويژوال استوديو دات نت استفاده نمود .
( جزئيات بيشتر)

مهمترين رسالت ICT : توليد و نشر دانش [تاريخ :    30  آذر    1382]
 کنفرانس توسعه و تجارت الکترونيکی سازمان ملل متحدد ، اخيرا" برگزار و در آن مهمترين چالش های موجود در زمينه تجارت الکترونيکی بررسی و ماحصل آن بصورت يک گزارش جامع منتشر شده است. با توجه به نقش حياتی تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات در تجارت الکترونيکی، گزارش منتشر شده به جايگاه ICT نيز اشاره وپيشنهاداتی در اين زمينه ارائه شده است. توسعه منابع انسانی ، يکی از مهمترين چالش های کشورهای در حال توسعه بمنظور استفاده از مزايا و دستاوردهای ICT نظير تجارت الکترونيکی می باشد.
( جزئيات بيشتر)

آينده ابزارهای پياده سازی مايکروسافت [تاريخ :    29  آذر    1382]
 مايکروسافت در فوريه سال 2002 ، ويژوال استوديو دات نت و فريمورک دات نت ( نسخه 1.0 ) را ارائه نمود.مهمترين دستاورد تکنولوژی های فوق، ارائه يک مدل برنامه نويسی يکپارچه برای طراحی و پياده سازی برنامه های ويندوز ، وب و موبايل است . در اين راستا اکثر ابزارهای لازم برای پياده سازی نرم افزار نيز ارتقاء يافته تا امکان استفاده آنان از مزايای محيط ارائه شده جديد ، فراهم گردد. شرکت مايکروسافت در ساليان آينده تغييرات عمده ای را در رابطه با ابزارهای پياده سازی خود ، انجام خواهد داد .
( جزئيات بيشتر)

استفاده غيرمجاز از مطالب سايت [تاريخ :    22  آذر    1382]
 اخيرا" استفاده غيرمجاز از مطالب سايت Srco ، افزايش يافته است و دامنه آن هر روز گسترده تر می گردد . از اينرو اين سايت ، در حال پيگيری موارد تخلف بوده  و نتايج آن متعاقبا" به اطلاع عموم خواهد رسيد .
( جزئيات بيشتر)

صفحه :   <<  بعدی     15   14   13   12   11   10   9   8  7  6   5   4   3   2   1     قبلی  >>  

   
   
   
   


جستجو

مقالات                 
دايره المعارف       
دوره های آموزشی


 

 

صفحه اصلی اخبار سايت مشاهده اوليه اخبار New Page 1

 

 تهيه شده در شرکت سخا روش -  1382