大家都知道酒酿蛋是非常传统的美胸食品产后丰胸产品,醪糟也叫酒酿,是由糯米或者大米经过酵母发酵而制成的一种风味食品,其产热量高,富含碳水化合物丰胸产品燕窝酒酿蛋、蛋白质、b族维生素、矿物质等,这些都是人体不可缺少的营养成分酒酿蛋丰胸方法。其中酒酿中含的醣化酵素,能促进乳房的二次发育,具有美胸的作用燕窝酒酿蛋丰胸
بررسی عملکرد شش ماهه سايت New Page 1ساير
 

 

 

SAKHA RAVESH CO.

 ا مروز

 پنجشنبه  9  تير  1401  2022  Jun.  30   Thursday ToDay
صفحه اصلی  مقالات نکته هادايره المعارف خودآموزها | تازه ها خود آزمون ها    
  نسخه قابل چاپ  

    5 4 3 2 1 

 عنوان

 نويسنده

  مشاهده

 تعداد آراء

 امتياز

 سخنی با شما

 مديريت وب

10095

5

3.2

با توجه به جایگاه داده در عصر حاضر و  لزوم نگاه جامع به این مقوله مهم ، بر آن شدیم تا محوریت فعالیت های خود را بر  روی این موضوع متمرکز نمائیم . از این رو گروه فابک با شعار فناوری اطلاعات برای کسب وکار شکل گرفت و  خدمات خود  را از طریق  سایت www.fabak.ir  به مخاطبان محترم عرضه می نماید

 

سخنی با شما

سخنی با شما

اکنون که شش ماه از عمر سايت شرکت سخا روش می گذرد و در اين مدت ملاقات کنندگان محترم با بردباری فراوان به اين سايت توجه داشته و از نقاط قوت آن با ارسال نامه های الکترونيکی و يا تماس تلفنی تقدير و نقاط ضعف آن را با صبوری تحمل نموده و بعضا" هم گوشزد نموده اند ، مديريت سايت بر آن شده است  که ضمن تقدير و تشکر از کليه عزيزان که در اين مدت به اين سايت عنايت داشته اند، اقدام به نقد و بررسی عملکرد آن بنمايد . مديريت سايت همواره از نظرات و انتقادات ملاقات کنندگان خود استقبال  و آنها را به فال نيک می گيرد . شرط اوليه حرکت در عرصه فنآوری اطلاعات ، پذيرش اشکالات ، انتقادات و تلاش در جهت رفع آنان است .

اهداف سايت
شرکت سخا روش در راه اندازی اين سايت دو هدف عمده را مد نظر داشته است :
هدف اول ، معرفی شرکت و شناساندن توانائيهای بالقوه و بالفعل مد نظر بوده است. هدف دوم ، تلاش در عرصه علمی و فرهنگی است . جملگی بر اين باوريم که در اين هنگامه اطلاعاتی که  تاريخ توليد علم بمراتب سريعتر از زمان مصرف آن می باشد، ضرورت نشر دانش روز به جهت آشنائی مديران ، کارکنان ، دانشجويان و دانش آموختگان ، برای تمامی جوامع توسعه نيافته  و يا  کمتر توسعه يافته،  امری لازم و اجتناب ناپذير است . لذا ، تصميم گرفته شد با منابع موجود در شرکت اعم از مالی و يا نيروی انسانی و بدون استفاده از هيچگونه کمک خارج از شرکت در اين راستا گام برداشته و به چيزی جز اطلاع رسانی فکر نکرده است . اميدواريم که در اين چارچوب گامی مثبت برداشته باشيم و در آينده نيز بتوانيم آن را ادامه دهيم . فراموش نکنيم که مهمترين رسالت فنآوری اطلاعات ، افزايش ضريب نفوذ اطلاعات در جامعه و بدنبال آن توليد دانش و نهايتا" توسعه است . ميزان توسعه يافتگی جوامع امروزی ، ارتباط مستقيمی با فنآوری اطلاعات داشته و همين رسالت همه ما را بس سنگين و دو چندان می نمايد، چراکه تمامی ما خواهان جامعه ای توسعه يافته و پيشرفته می باشيم و بر  هر شخص حقوقی و يا حقيقی واجب است که در اين راستا گام بردارد  و به اميد روزی باشيم که برآيند تمامی حرکات هدفمند توسط فرزندان اين مرز و بوم ، دستاوردهای ارزشمندی را برای جامعه ،بدنبال داشته باشد .

آمار سايت
از بدو راه اندازی سايت ( فروردين 1382 ) تا اين لحظه قريب به 14،554 نفر بصورت مستقيم از سايت بازديد نموده  و تعداد زيادی نيز بصورت غير مستقيم و از طريق لينک های ارائه شده در ساير سايت ها ، از امکانات آن  استفاده نموده اند . همچنين کاربران زيادی از مطالب اين سايت که با ذکر منبع توسط سايت های ديگر و يا در جرايد مختلف انتشار يافته است ، بهره برده اند .

قوانين حاکم بر سايت
همانگونه که بر روی سايت اعلام شده است ، استفاده از کليه مطالب و محتويات سايت با ذکر منبع و اهداف غيرانتفاعی و صرفا" اطلاع رسانی برای تمامی اشخاص اعم از حقوقی و حقيقی بلامانع است. همچنين در صورتيکه مطلبی از اين سايت توسط شخص حقيقی و يا حقوقی از منابع ديگر اخذ شده باشد ، باز هم ذکر منبع اوليه ( Srco.ir ) ضروری بوده و استفاده کننده نمی بايست صرفا" به ذکر منبع منتشر کننده ،اکتفا نمايد.

نقايص موجود
تلاش در عرصه گسترده فنآوری اطلاعات با منابع محدود ، بدون شک با ضعف ها و نقايصی همراه خواهد بود. سايت Srco.ir ، نيز از اين قاعده مستثنی نبوده که بر ما هم پوشيده نيست . ذيلا" به برخی از موارد فوق ، اشاره می گردد :

 • عدم طبقه بندی مناسب مقالات

 • هم وزن نبودن موضوعات مختلف مقالات منتشر شده  بر روی سايت

 • تاخير در نشر بخش های مختلف يک مقاله 

 • عدم توسعه بخش دايره المعارف

 • ضعف در بخش اخبار

 • استفاده نکردن از فونت خواناتر و يا پتانسيل های گرافيکی

در رابطه با موارد فوق ، می توان به دلايل زير اشاره نمود :

 • همانگونه که درابتدا اشاره گرديد ، اين سايت صرفا" با منابع محدود داخل شرکت راه اندازی شده است . طبيعتا" محدوديت در منابع مالی و انسانی توجيه کننده برخی از کاستی های فوق بوده و شايد بتوان گفت که اجتناب ناپذير است .

 • سياست اين سايت بر پايه عدم وابستگی کاربران به پلات فرم خاصی بوده بطوريکه کاربران در هر محيطی بدون نصب هيچ نرم افزار و يا فونت اضافه قادربه استفاده از آن باشند . طبيعی است که در راه استانداردسازی ، برخی از امکانات از دست خواهد رفت .

 • درخصوص بخش اخبار ، سياست جاری بر محور نشر خبر بصورت حرفه ای نبوده و صرفا" در اين بخش اخباری که ضروری و مهم تشخيص داده شده اند  ، متشر خواهند شد.

 • در خصوص بخش دايره المعارف ، سعی ما بر اين بوده و هست که به نشر مطالبی که درصد مفيد بودن آنان برای اکثر ملاقات کنندگان محترم بيشتر و منطبق با واقعيت های کشور باشد ، اشاره گردد . بديهی است که نمی توان در اين بخش توقع تغييرات روزمره را داشت . بهتر است به اين مهم اشاره شود که هدف از راه انداری بخش فوق ، ارتقاء سطح دانش عمومی در رابطه با کامپيوتر وبمنظور استفاده توسط  طيف وسيعی از ملاقات کنندگان اعم  از دانش آموزان ، دانشجويان ، دانش آموختگان و ساير افراد علاقه مند بوده است .

سياست های آتی
پس از گذشت شش ماه از عمر سايت و رهنمودهای تمامی عزيزان و آگاهی از نيازمنديهای روز ، سياست های ذيل در خصوص ارتقاء و به روزرسانی سايت مد نظر می باشد :

 • سطح بندی مقالات

 • هم وزن نمودن موضوعات مختلف تا حد ممکن

 • تلاش در جهت کاهش تسلسل مطالب مرتبط با يک موضوع خاص

 • تقويت بخش خبر

 • تغيير در بخش نظر سنجی و حتی المقدور تخصصی تر نمودن آن

 • راه اندازی خبرنامه برای متقاضيان

تقدير و تشکر
در اين بخش لازم می دانيم از تمامی اشخاص حقيقی و حقوقی که در اين مدت ضمن مراجعه به سايت ، ما را از نقطه نظرات خود آگاه  و نقاط قوت و ضعف را  گوشزد نموده اند ، تشکر نمائيم . همچنين لازم است از کليه اشخاص حقوقی و حقيقی که به معرفی سايت ، مطالب و محتويات آن پرداخته اند ، نيز قدردانی  نمائيم . ذيلا" به برخی از آنان اشاره می شود :

در اينجا لازم می دانيم از تمامی عزيزانی که سوالات گوناگون خود را از طريق پست الکترونيکی ، با مديريت سايت در ميان گذارده اند ، تقدير و تشکر نموده و به اين نکته اشاره نمائيم که محدوده پرسش ها در اين زمينه بسيار وسيع بوده و همگی قبول داريم که پاسخگوئی به تمامی آنان در حوصله و توان کارشناسان اين شرکت نمی باشد . لذا ، از اين عزيزان تقاضا منديم ، از اين پس صرفا" سوالاتی را که در ارتباط با سايت Srco.ir  و محتويات آن مطرح است را با مديريت سايت در ميان گذارند  و از اينکه سوالات متفرقه بی پاسخ گذاشته خواهد شد ، پيشاپيش عذرخواهی می نمائيم .
همچنين از کليه عزيزانی که دربخش نظرسنجی سايت و يا نظرسنجی مقالات شرکت نموده و يا پيشنهادات خود را از طريق Info@srco.ir  با مديريت سايت در ميان گذاشته اند ، تقدير و تشکر نموده و اميد آن داريم که ملاقات کنندگان بيشتری وقت ارزشمند خود را صرف اين مهم نموده و ما را در بهبود کيفيت سايت ياری نمايند.

سخن پايانی
در پايان ، ضمن تشکر مجدد از تمامی ملاقات کننده محترم سايت ، اميدواريم که بتوانيم راهی را که شروع نموده ايم  با کمک شما عزيزان ادامه  داده  و در اين مسير مشتاقانه منتظر دريافت نظرات و پيشنهادات ، بمنظور افزايش کارآئی و کيفيت  سايت ، می باشيم .

همواره سبز و شاداب - به اميد فرداجستجو

مقالات                 
دايره المعارف       
دوره های آموزشی


 

 

مشاهده گروه ها              

 

 تهيه شده در شرکت سخا روش -  1382